Kim jestem?

Ania Tylikowska

Jestem badaczką i projektantką usług. Obecnie pracuję jako Senior UX Researcher w Allegro oraz wykładowczyni na SWPS. Współorganizuję trójmiejski WUD – cykliczną konferencję poświęconą tematyce użyteczności. Badam, poszukuję, konsultuję, projektuję, prowadzę warsztaty i prelekcje.

Wcześniej pracowałam dla takich marek jak Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, hatalska.com, Deutsche Bank, Ernst&Young. 11-letnie doświadczenie w komunikacji produktów i usług uzupełniłam również współpracą z mniejszymi przedsiębiorcami. Jako facylitatorka warsztatów z obszaru projektowania produktów i usług, współpracowałam m.in. z jednostkami publicznymi w ramach cykli projektowania usług miejskich lub startupami podczas programów akceleracji.

Uczę o badaniach UX i projektowaniu usług na studiach dziennych i podyplomowych na sopockim i warszawskim SWPS. Wcześniej w Sopocie sama doskonaliłam na nich kompetencje UX. Ukończyłam także studia na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowo Zarządzanie Marketingiem w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie oraz PR i Marketing Partnerski na WSB w Gdańsku.

member photo

Ania Tylikowska

Konsultant