Pomagam tworzyć
potrzebne i użyteczne rozwiązania

Skontaktuj się
nie tylko UX 

projektowanie produktów i usług 

Jak zaprojektować stronę lub aplikację?
Jakich funkcjonalności oczekuje użytkownik?
Jak udoskonalić dotychczasowe działania?

Czy potrzeba, którą ma zaspokoić usługa, faktycznie istnieje?
Jak wygląda kontekst użycia produktu?
Jak stworzyć spójną ścieżkę doświadczeń klienta?

W jaki sposób?

Rozmowa, pomysły i ich realizacja

poszukuję skutecznych i użytecznych rozwiązań 

Kim jestem?

Ania Tylikowska

Jestem badaczką i projektantką usług. Obecnie pracuję jako Senior UX Researcher w Allegro oraz wykładowczyni na SWPS. Współorganizuję trójmiejski WUD – cykliczną konferencję poświęconą tematyce użyteczności. Badam, poszukuję, konsultuję, projektuję, prowadzę warsztaty i prelekcje.

Wcześniej pracowałam dla takich marek jak Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, hatalska.com, Deutsche Bank, Ernst&Young. 11-letnie doświadczenie w komunikacji produktów i usług uzupełniłam również współpracą z mniejszymi przedsiębiorcami. Jako facylitatorka warsztatów z obszaru projektowania produktów i usług, współpracowałam m.in. z jednostkami publicznymi w ramach cykli projektowania usług miejskich lub startupami podczas programów akceleracji.

Uczę o badaniach UX i projektowaniu usług na studiach dziennych i podyplomowych na sopockim i warszawskim SWPS. Wcześniej w Sopocie sama doskonaliłam na nich kompetencje UX. Ukończyłam także studia na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowo Zarządzanie Marketingiem w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie oraz PR i Marketing Partnerski na WSB w Gdańsku.

member photo

Ania Tylikowska

Konsultant

Skontaktuj się

 Warszawa
+48 504 247 075